Renata Schnabelová
stars24.cz

Před pár dny jsme Vás informovali o nečekaném rozchodu netradičního páru Hany Gregorové a Ondřeje Koptíka. Vdova po Radoslavu Brzobohatém odmítala o rozchodu s médii jakkoli komunikovat, Koptík naopak zásobuje informacemi na všechny strany.

Ve video rozhovoru se den po jejich rozchodu dokonce rozplakal a skrz něj posílal srdceryvné vzkazy své bývalé lásce. Podobnými vzkazy plní od soboty i svůj facebookový účet. Až na pár výjimek je pro okolí ale spíše k smíchu. Hrubky a verše, které se nerýmují, ale na Gregorovou bohužel neplatí.

,,Tvoje rty se nehýbají, tvoje prsty nic nepíší, tvoje ústa nic neříkají, jen tvé srdce pravdu říká, že zranil jsem ho! Podlým a hnusným krokem, co stal se teď mým prokletým prorokem. Na cestě plné bolesti a odříkání já mám jen jedno přání, chci zas cítit tvoje sladké polibky, chci cítit tvoje objetí, dřív než se slunce na obloze ráno rozletí…‘‘ Koptík se ale nevzdává a dál píše básničky, sype si popel na hlavu a omlouvá se.

Gregorová mladíkovi o víkendu sbalila všechny jeho věci a jednoduše mu je poslala po kurýrovi. Byt, ve kterém spolu pár žil, patří totiž jí. Za koncem jejich vztahu měla stát hádka, která se odehrála v pátek po večírku, na kterém spolu byli. V průběhu večera ale ještě působili jako bezstarostný a zamilovaný pár. Spekulovalo se, co stálo za jejich hádkou a proč jednala herečka tak rychle, co se týče ukončení jejich vztahu. O nevěru z Koptíkovy strany ale nešlo.

„Tvrdil jsem jí, jak nesnáším drogy, a přitom jsem je užíval. Teď, když se to provalilo, jsem vyhledal odbornou pomoc a dvakrát týdně docházím k odborníkům, kteří mi od mé závislosti na marihuaně pomůžou,“ nechal se slyšet Koptík. Otázkou zůstává, jestli mladíkův tah všechno na sebe vyzradit do médií, byl správný. Jeho bývalá partnerka totiž nikdy neměla v lásce probírání jejího soukromí veřejně.

Podle nejnovějších informací se Koptík dokonce naštval, jelikož ze strany jeho bývalé lásky nepřichází žádná odezva: „Motto dne: Zahoďte lásku, visí-li vaše pověst na vlásku! Tvá čistá a neposkvrněná pověst v tomto životě je pro tebe ta nejdůležitější zvěst. Co je proti tomu má láska? Na tvé nemilující černé duši jen malá zmrazka,“ píše.

Vzápětí ale ke svému příspěvku dodává: „Tak už radši nenecháš naši lásku kvést? Bože, stále tě miluji...vykašli se na všechny pověsti a závistivé kvasky,“ zřejmě proto, aby si Gregorová nemyslela, že už ji Koptík zpátky nechce. Slovenská herečka se ale díky těmto plkům vzdaluje svému exmilenci ještě více a jakýkoli kontakt s ním odmítá. Mladík tak zřejmě nezvolil nejlepší taktiku.

Témata:

Hana Gregorová | Ondřej Koptík | stars24.cz

Vstoupit do diskuse