Česká Barbie si užívá moře: V bikinách předvedla své svůdné tělo po liposukci

Gabriella Jiráčková (Lolo Ta Bella) 4

Autor: Zdeněk Tuhý

28. srpna 2023 12:38

Česká Barbie a zpěvačka Gabriela Jiráčková (23) se za poslední roky výrazně změnila a můžou za to jak plastické operace, tak i různé diety a udržování se ve formě v podobě fitness. 

Gabriela Jiráčková se svými fanoušky sdílí většinu věcí co se jí v životě děje. Výjimkou nejsou ani zmíněné operace a zákroky. Jednu takovou podstoupila před 7 měsíci jejíž součástí byla i liposukce. 

Teď je Jiráčková na dovolené a své svůdné tělo předvedla v plné kráse ve fialových bikinách. „Ve spodním prádle mě moc často neuvidíte, zato v plavkách mě teď už vidět opět můžete! 7 měsíců od mé operace, jejíž součástí byla i liposukce, uběhlo jako voda a konečně je výsledek pana doktora Mráze vidět v plné své kráse," pochlubila se pod fotografiemi Jiráčková.

„Všechny otoky po liposukci jsou definitivně pryč a mé vysněné ABS, které se dříve trochu schovávalo, konečně vykouklo na svět! Nenechte se však mýlit, nic není zadarmo! Pro nás, kteří trpíme na štítnou žlázu, není ani liposukce samospásná a 100% dodržování diety v kombinaci s intenzivními tréninky jsou přirozenou součástí našeho života," doplnila.

Od svých fanoušků sklidila v komentářích jenom chválu a lichotivé zprávy adresované na její postavu. „Parádní forma tedy! tohle je fakt vycvičené," napsal jeden z nich.

Témata: Gabriella Jiráčková (Lolo Ta Bella)