Céline Dion překvapila! Překonala vážné potíže a ukázala se na veřejnosti

Céline Dion

Autor: Pavel Krejčí

5. února 2024 13:51

Dlouhodobě zdravotně indisponovaná Céline Dion zaskočila celý hudební svět. V neděli se totiž překvapivě ukázala na předávání nejprestižnějších hudebních cen Grammy. Alespoň pro tento moment překonala vážné potíže, se kterými se už nějaký čas potýká. 

Dion si pozvali organizátoři, aby předala jednu ze sošek, která nakonec náležela americké zpěvačce Taylor Swift, nové rekordmance v historii Grammy. "Díky všem. A když říkám, že jsem tady ráda, myslím to opravdu ze srdce," uvedla slavná Kanaďanka podle BBC

Slavná zpěvačka v závěru předloňského roku na instagramovém profilu uvedla, že u ní byl odhalen Stiff-person syndrom, vzácné autoimunitní onemocnění centrálního nervového systému. Projevuje se ztuhlostí svalů trupu a končetin, která je doprovázena občasnými bolestivými svalovými křečemi.

Čtěte také

Ona sama potvrdila, že trpí křečemi, také má potíže s chůzí a zpěvem. O to větší překvapení pro přítomné hosty bylo, když se na slavnostním večeru objevila. 

Dion se už dříve svěřila, že řeší zdravotní potíže již delší dobu. Vzácná nemoc, která jí byla diagnostikována, postihuje jednoho člověka z milionu. "Stále se o ní učíme, momentálně víme, že způsobuje všechny ty křeče, které mívám a které ovlivňují můj každodenní život," dodala.

Témata: Céline Dion Grammy