Cameron Diaz oslavila 51. narozeniny: Její manžel jí nechal narozeninový vzkaz

Cameron Diaz 4

Autor: Zdeněk Tuhý

31. srpna 2023 15:34

Herečka Cameron Diaz je vdaná za hudebníka Benjiho Maddena, se kterým tvoří manželský pár již od roku 2015. Ten teď oslavil 51. narozeniny své manželky velmi krásným gestem, když ji zanechal vzkaz na Instagramu, kam skoro vůbec nechodí. 

„Většinou jsem v těchto dnech offline, jen pracuju, maluju, vytvářím věci a věnuji se rodinnému životu, ale mám malou tradici vracet se sem při zvláštních příležitostech a tou je tato, abych projevil lásku své královně. Takže dnes přeji krásné narozeniny mé krásné ženě, nejlepší kamarádce, nejlepší partnerce ve všem, jízdě nebo smrti, nejlepší mámě naší holčičky, vinařskému šéfovi, rodinnému kuchaři, poradci, spolupracovníkovi a všechno ostatní," popřál veřejně na Instagramu Madden manželce Cameron Diaz. 

Ty to všechno děláš. Jsem tak vděčný za naši rodinu, jsem šťastný muž. Vím, že to vypadá zřejmé, ale je opravdu hezké to říct nahlas, když to cítíš. Miluji tě, navždy, vždy, tvoje, pravá láska. Všechno nejlepší Camerone," dodal na konci přání Madden.

„Není nikdo jiný, s kým bych raději žila tento život. Jsme tak požehnáni. Já tebe se vším svým," odpověděla do komentářů pod příspěvek Diaz. Ke gratulacím se přidali i jejich fanoušci a kamarádi. „Miluju tento typ příspěvků. Všechno nejlepší k narozeninám Cameron, napsala jedna z fanynek. 

Témata: Cameron Diaz