Už několik týdnů až měsíců se řeší, zda-li je či není herečka Patricie Solaříková těhotná. Herečka se proslavila díky seriálu Ulice, kde hrála Terezu Jordánovou, a všichni fanoušci byli šokováni zprávou, že po 13 letech z televize odhází. Je důvodem právě těhotenství?

Netrvalo dlouho a začalo se živě spekulovat, proč herečka z Ulice odešla. Rozneslo se, že Patricie čeká miminko. To ovšem nikdy sama nepotvrdila.

Nový přírůstek do rodiny je dárek, který si přeje snad každý. Pokud by byla Patricie opravdu těhotná, očekávalo by se, že by o sebe pečovala. A hlavně, že by nepopíjela alkohol!

Právě to je totiž věc, díky které se lze domnívat, že Patricie děťátko nečeká. Na svůj instagram totiž přidala fotku, na které drží skoro vypitý půllitr piva. Opravdu by si něco takového riskla, kdyby byla nastávající maminka?

Herečka zatím zvěsti o svém těhotenství nepotvrdila ani nevyvrátila. Vše ale zatím nahrává tomu, že přírůstek do rodiny ještě nečeká. Minimálně vidět to na ní není, vypadá totiž stále skvěle!

Témata:

Patricie Solaříková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse