Šlechtična Zita Pallavicini se u nás proslavila tvrzením, že kníže a politik Karel Schwarzenberg je otcem jejího syna Eduarda. Ten právě oslavil 18. narozeniny a tajemná dáma zveřejnila na sociální síti přání a řadu fotografií. A na jedné z nich je Schwarzenberg.

Markraběnka Zita Pallavicini byla donedávna v Česku neznámou osobou. To se změnilo, jakmile se rozpovídala o svém vztahu s knížetem a někdejším ministrem či prezidentským kandidátem Karlem Schwarzenbergem. Dokonce o tom napsala knihu s názvem Deník šílené markraběnky.

Do toho všeho tvrdí, že je Schwarzenberg otcem jejího syna. Ačkoliv to neví s jistotou v podobě testů otcovství, opírá se o podobu svého potomka s knížetem. Syn se jmenuje Eduard a nedávno oslavil 18. narozeniny, ke kterým mu maminka popřála na sociální síti.

„Dnes 18 let s Eduardem. Všechno nejlepší, můj ‚malý‛ chlapče,“ napsala Pallavicini anglicky na Instagramu. Příspěvek doplnila sedmi fotografiemi od batolete až po dnešek. Na jedné z nich se však objevil i údajný otec, kníže Karel Schwarzenberg.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Zita Pallavicini (@zitapallavicini),

Jde o archivní snímek, který byl evidentně pořízen v kostele. Detaily jeho vzniku popsala šlechtična Blesku. „Ta fotografie je ze křtu Eduarda,“ uvedla Pallavicini. „Organizovaly jsme jej spolu s Karlem,“ prozradila pro Blesk Zprávy.

Přestože otázka otcovství není dodnes prokazatelně vyřešena, Schwarzenberg a Pallavicini spolu zase dobře vycházejí, což dokazuje další fotografie na jejím instagramovém profilu z letošního února. Markraběnka jen doufá, že kníže kvůli Eduardovi nakonec kápne božskou.

Témata:

Zita Pallavicini | Karel Schwarzenberg | stars24.cz

Vstoupit do diskuse