V Hollywoodu se rozmáhá nový trend. Letité herečky se nechávají fotit nahá jedna za druhou. Poté, co své výstavní tělo odhalila Jennifer Aniston, se přidala i další její herecká kolegyně.

Herečka Jennifer Aniston nedávno oslavila 50. narozeniny, přesto vypadá stále skvěle. A právě to byl důvod, proč se nechala vyfotit pro magazín Harper’s Bazaar. Tvrdí, že nezáleží na tom, kolik člověku je.

"Domnívám se, že naše těla jsou krásná, a myslím, že je důležité je oslavovat a cítit se v nich pohodlně, bez ohledu na to, kolik vám je. Neměli byste se za ně stydět nebo se v nich necítit pohodlně," dodala slavná herečka.

Možná tím inspirovala svou hereckou kolegyni Sharon Stone, která také ukázala, že ani ve svých 61 letech rozhodně není za zenitem. Pro magazín Vogue nafotila scénu z filmu Základní instinkt.

Na instagramu se původně objevila bez cenzury, sociální síť ji ale odstranila. Magazn ji proto musel nahradit cenzurovanou verzí fotky. I na ni ale Sharon vypadá skvěle, byť ona sama si nemyslí, že by byla sex symbolem.

Témata:

Sharon Stone | stars24.cz

Vstoupit do diskuse