Odsouzenou českou pašeračku Terezu H. vězení zlomilo. Poté, co dostala téměř devět let na tvrdo, jen sedí v cele a odpočítává dny. A o nikoho ani o nic nestojí!

Tereza strávila v pákistánském vězení téměř rok a půl, další roky má ale před sebou. Podle Blesku je zatím tráví tak, že celé dny jen sedí a pláče. Chce se vrátit domů.

To se jí ale jen tak nepovede. Výměna vězňů mezi Českem a Pákistánem nefunguje a nejsou žádné náznaky toho, že by tomu mělo být brzy jinak.

Jisté proto je, že své nedělní narozeniny oslaví ve věznici. Bude jí 23 let a budou to druhé narozeniny, které stráví v base.

Podle Blesku si ale objednala dort, který má mít neuvěřitelné dva kilogramy. Chce s ním podělit a pohostit i své spoluvězeňkyně. Protože na ni údajně byly hodné.

A to tak, že pro ni plánují oslavu. Server ale tvrdí, že Tereza se na ni netěší, naopak! Vnímá ji negativně a odmítá ji. "Neslavila jsem narozeniny ani loni. Jsem moc smutná, protože tyhle jsem chtěla oslavit se svou rodinou a nemohu," svěřila se Tereza.

Témata:

Tereza H. zadržená v Pákistánu | stars24.cz

Vstoupit do diskuse