Modelka a blogerka Dominika Myslivcová si právě užívá volno v Thajsku. Z dovolené posílá fanouškům jednu fotku za druhou, velký úspěch s nimi ale neměla! Nejen jejím příznivcům se totiž zdá, že nějak nakynula!

Dominika se o sobě dočetla, že poněkud přibrala. A to samozřejmě nenechala bez komentáře! „No tak jako možné to je, nevážím se, takže nevím… Ale prostě mi fakt chutná!!“ vzkazuje z Thajska Myslivcová.

Toho, že se modelka zakulacuje, si všimli i fanoušci! „Ten obličej z toho zadržování dechu je nějakej červeňoučkej a ty tvářičky na prasknutí,“ rýpnula si Míša. „Takhle vypadám, když zatáhnu vší silou svoje těhotenský břicho. .Jako důkaz by to chtělo příště větší přirozenost,“ přidala se další diskutující.

„I v obličeji jde vidět jak břicho zatahuješ .. btw, když už chci dát takový popisek, tak alespoň k přirozené fotce,“ vzkázala Dominice Michaela.

A podobné reakce vyvolala i další fotka české Barbie v plavkách! Dominika se v růžových plavkách a králičích ouškách pokoušela ukázat, že je ve formě, fanoušky ale nepřesvědčila! „Nezatahuj to břicho, vypadá to hrozně,“ napsala jí pod fotku Verunka.

„Můžeš klidně vyfouknout, nemusíš zatahovat,“ přidal se další z těch, kteří modelku na Instagramu sledují. „To zatáhlé břicho totálně kazí celou fotku,“ přisadil si další fanoušek. „Nezatahuj tak břicho, jde to vidět. Můžeš dýchat?“ ptal se Dominiky jiný follower.

Loading...

Témata:

Dominika Myslivcová (česká Barbie) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse