Bude se Eva Burešová vdávat? Šaty ze salónu, ale Forejtova vyhýbavá odpověď!

Eva Burešová (herečka) 4

Autor: Pavel Krejčí

29. září 2023 14:40

Eva Burešová tvoří s Přemkem Forejtem jeden z hvězdných českých párů, pochopitelně se tak nabízí otazníky ohledně případné svatby. A zatímco sympatická herečka a zpěvačka si zkouší šaty ze salónu, kuchař se spíše strání tohoto tématu. 

Burešová na začátku tohoto týdne sdílela na instagramovém profilu snímek, na kterém je oblečena v šatech z nejmenovaného svatebního centra. Některé fanynky tak mohla navnadit vstříc možné svatbě s otcem svého mladšího potomka. 

Nicméně Forejt nedávno dostal otázku ohledně případné veselky, opravdu upřímné odpovědi na dotaz se však vyhnul. "Řešíme tady festival chutí a já bych to u něj nechal," sdělil kuchař a porotce show MasterChef serveru super.cz. 

Ostatně i sympatická herečka a zpěvačka vysvětlila lidem, že zmíněné šaty má připravené pro jinou příležitost. Konkrétně si je vybrala pro předávání prestižních cen.

"Jsem pozvaná na své první Thálie. Umístit se již nemůžu, ale i širší nominace pro mě je obrovská čest. Těším se, až usednu po boku mého milovaného a společně si předávání cen užijeme," svěřila se na sociální síti. 

Témata: Eva Burešová Přemek Forejt