Buckinghamský palác údajně zvažuje klíčovou změnu týkající se pojmenování Andrewa Mountbattena Windsora. Poté, co byl šedesátipětiletý Andrew zbaven všech královských titulů, včetně titulu prince, byl znovu představen jako Andrew Mountbatten Windsor.
V jeho jméně nápadně chyběl spojovník, který se tradičně používá ve složeném příjmení královské rodiny. Úředníci sice potvrdili, že se na této podobě bez spojovníku s Andrewem dohodli, nyní však Palác zvažuje jeho přidání. Tento krok by měl být učiněn v souladu s přáním zesnulé královny Alžběty II.
Bylo totiž poukázáno na to, že podle desítky let trvajícího královského precedentu by rodinné jméno mělo být psáno jako Mountbatten-Windsor. Změna byla provedena v roce 1960, aby bylo do linie Windsorů začleněno příjmení Prince Philipa, což bylo symbolické rozhodnutí spojit rodiny Alžběty a Philipa.
Jen několik dní před Andrewovým narozením v únoru 1960 podepsala královna formální oznámení, které bylo zveřejněno v The London Gazette. V prohlášení se uvádí, že zatímco ona a její děti budou i nadále známé jako Rod Windsorů, její potomci (vyjma těch, kteří užívají titul Královská Výsost, Princ nebo Princezna, a vdané ženy a jejich potomci) ponesou jméno Mountbatten-Windsor. Andrew byl proto první královské dítě, které bylo oficiálně zaregistrováno jako Mountbatten-Windsor.
Charlie Sheen dal důraznou radu všem novomanželům!
Buckinghamský palác zvažuje klíčovou změnu týkající se jména Andrewa!