Brzobohatý a Písařovicová měli tu nejkrásnější svatbu? Arichteva prozradila detaily!

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý se tajně vzali 3

Autor: Libor Frýdl

18. září 2023 16:48

Svatba u Gardského jezera v Itálii, kde se vzali Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý, byla podle všeho opravdu povedená. Herečka Veronika Arichteva totiž přiznala, že na krásnější svatbě ještě nebyla.

Jak už stars24.cz informoval, herečka Daniela Písařovicová a její partner Ondřej Brzobohatý potvrdili spekulace a prozradili, že si své ano řekli v pátek večer v Itálii. Stalo se tak poměrně krátce po zásnubách, což pár také okomentoval.

"S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle jejích slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí a já se chtěl zkrátka oženit, protože mě nebaví být rozvedený, což sebou nese cejch někoho, kdo prohrál. Dnes můžeme s klidem v srdci nahlas říct, že Daniela to jako krásná nevěsta stihla a já se cítím jako vítěz. A tak tedy společně, Brzobohatí," vysvětlil Ondřej na Instagram. 

Původní dovolenkovou sestavu tak podle svých slov rozšířili o nejbližší rodinu a přátele. "Stačí si střihnout se snoubenkou o to, kdo z vás bude mít nakonec svatební šaty, mít větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněče dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa," dodal.

Jednou z pozvaných byla i Veronika Arichteva, která přiznala, že na krásnější svatbě ještě nebyla. "Já tam byla, jedla, víno pila. Nevěsta jak z růže květ a ženich jakbysmet. Zazvonil zvonec a pohádky je začátek. To se máte, že se máte, manželé Brzobohatí. Miluji vás," uvedla pod svatební fotografii na sociálních sítích.

Témata: Daniela Písařovicová Ondřej Brzobohatý Veronika Arichteva