Bryan Adams nenechá fanoušky vydechnout! Vrací se do Česka!

Zpěvák Bryan Adams

Autor: Libor Frýdl

20. února 2024 21:47

Rockový zpěvák a kytarista Bryan Adams se opět vrátí do České republiky. Letos vystoupí v srdci Moravy v brněnské Winning Group Areně, a to 13. října 2024. V Česku patří mezi nesmírně populární umělce, což dokázal i vyprodaným nedávným koncertem v pražské O2 aréně 

Bryan Adams je kanadský zpěvák, skladatel a kytarista, který se stal jedním z nejúspěšnějších rockových hudebníků své doby. Narodil se 5. listopadu 1959 v Kingstonu, Ontariu, v Kanadě. Jeho hudba je známá svou melodickou kvalitou a texty často zahrnují témata lásky, života a osobních prožitků.

Adams získal světové uznání a popularitu v 80. a 90. letech díky hitům jako "Summer of '69", "Heaven", "Everything I Do (I Do It for You)", "Run to You" a "Please Forgive Me". Jeho styl kombinuje prvky rocku, popu a folkové hudby.

Mimo hudební scénu se Adams také angažuje v charitativních aktivitách, zejména ve věcech týkajících se ochrany životního prostředí a lidských práv. Je také známým fotografem a jeho práce byla vystavena v galeriích po celém světě.

Bryan Adams si získal širokou základnu fanoušků po celém světě a jeho hudba zůstává oblíbená dodnes. 

Témata: Bryan Adams