Britney Spears ztropila další skandál! Na prestižní místo se už nepodívá!

Britney Spears 3

Autor: Libor Frýdl

20. února 2024 18:53

Americká zpěvačka Britney Spears na sebe upozorňuje kudy chodí. Naposledy jí kvůli výstřednímu chování zakázali vstup do známého hotelu v Los Angeles. Přítomným hostům totiž vadilo, že se u bazénu procházela nahoře bez.

Odhalené záběry přitom prezentuje hudebnice na sociální síti Instagram prakticky neustále. Podle nejnovějších informací se však Spears nestydí vystavovat své tělo ani na veřejnosti, což ji dostalo do problémů.

Ve slavném hotelu Four Seasons v Los Angeles totiž došla zaměstnancům s hvězdnou zpěvačkou trpělivost a zakázali jí do něj vstup. Místní hosty totiž obtěžovalo chování slavné umělkyně a hlavně to, že se vedle bazénů promenádovala nahoře bez.

"Britney chodila do tohoto hotelu roky. V poslední době však způsobovala zaměstnancům vrásky na čele. Během loňského roku jí nejprve zakázali vstup, poté jej zrušili a následně opět zakázali. Někteří hosté si stěžovali na to, že u bazénu chodila nahoře bez, kvůli čemuž se necítili komfortně. Její chování bylo často bizarní a otravné," uvedl zdroj pro The Sun.

"Tyto zprávy se šířily celým hotelem a je to velmi nešťastné, ale momentálně tam nesmí, určitě ne do lázní. Britney může být velká hvězda, ale nemůže tam pobíhat a dělat si co chce. Vypadá to tak, že mnoho bohatých hostů se prostě nechce cítit trapně," doplnil zdroj. 

Témata: Britney Spears