Britney Spears zaútočila na své rodiče! Vyřkla drsná slova!

Britney Spears 4

Autor: Libor Frýdl

30. dubna 2024 9:29

Americká zpěvačka Britney Spears má se svou rodinou dlouhodobě špatné vztahy. Nedávno proběhl další soud mezi ní a jejím otcem Jamiem kvůli opatrovnictví, které skončilo před dvěma lety. S výsledkem však hudebnice očividně spokojená nebyla.

Před dvěma lety soud ukončil opatrovnictví americké zpěvačky. Od tohoto momentu si Spears nebere servítky a své rodině vyčítá, že se léta cítila jako ve vězení. Nedávno se k tomuto sporu vrátil soud, který určil, že hudebnice musí vrátit svému otci soudní náklady. 

Podle zpěvaččiných právníků však její rodina její majetek rozházela a samotné rozhodnutí očividně Spears pořádně naštvalo. To dala jasně najevo i na sociální síti Instagram, kde se v již smazaném příspěvku opět opřela do své rodiny. Také uvedla, že se spravedlnosti zřejmě nikdy nedočká.

"Moje rodina mi ublížila. Nikdy nenastala žádná spravedlnost a nikdy se jí asi ani nedočkám," napsala Spears. "Od mala mi bylo vštěpováno, abych uměla rozlišovat dobré a špatné, avšak dva lidé, kteří mě to učili, mi ublížili nejvíc," doplnila zpěvačka, která narážela na své rodiče. 

Témata: Britney Spears