Britney Spears zase něco prozradila! Ben Affleck nebude rád

Britney Spearsová 2

Autor: Pavel Krejčí

9. února 2024 20:17

Britney Spears nemá problém se šířením pikantních a mnohdy zřejmě i nepravdivých tvrzení o slavných osobnostech. Povídat by o tom mohl například Justin Timberlake a nově také herec Ben Affleck. Na co si někdejší hvězdná zpěvačka vzpomněla?  

Britney na sociální síti zveřejnila fotku s Affleckem, jehož ženou je Jennifer Lopez. Hvězdného herce mohlo potěšit, že jej označila za úžasného herce. Méně nadšený už musel být z historky, kterou dala bývalá popová ikona k dobru.

"Zapomněla jsem se zmínit, že jsem se s Benem líbala. Šílené je, že jsem na to úplně zapomněla. Kéž bych vám mohla vyprávět příběh, který se stal předtím," napsala Spears. "Já jsem ale drbna," poznamenala sebekriticky. 

Čtěte také

Zpěvačka nedávno uvedla, že se chce omluvit Justinu Timberlakovi za věci, které napsala v knize The Woman In Me (Žena ve mně). Spears se konkrétně loni v memoárech zmínila o přerušeném těhotenství s kolegou. "Nebyl z mého těhotenství nadšený. Řekl mi, že ještě nejsme připraveni na to, aby v našich životech bylo dítě, protože jsme velmi mladí," podotkla.

"Jsem si jistá, že mě lidé kvůli tomu budou nenávidět, ale souhlasila jsem s tím, že ho mít nebudeme. Nevím, jestli to bylo správné rozhodnutí. Kdyby to bylo jen na mně, nikdy bych to neudělala. Ale Justin si byl tak moc jistý, že nechce být otcem," dodala zpěvačka. 

Témata: Britney Spears Ben Affleck