Britney Spears v knize lhala? Tenhle vzkaz by si měl přečíst Justin Timberlake!

Britney Spearsová 3

Autor: Pavel Krejčí

3. února 2024 15:58

Britney Spears se nejspíš na dálku omluvila Justinu Timberlakovi za to, že před časem prozradila tajemství z jejich dávného vztahu. Konkrétně uvedla, že s ním čekala dítě, ale on si jeho příchod na svět nepřál. Co mu nyní vzkázala? 

Spears podle BBC v pondělí zveřejnila na instagramu video, na kterém Timberlake zpívá se slavným moderátorem talk show Jimmy Fallonem. A co k němu napsala? "Chci se omluvit za některé věci, které jsem napsala ve své knize." 

"Pokud jsem naštvala lidi, na kterých mi opravdu záleží, tak se hluboce omlouvám," podotkla někdejší popová ikona a ještě přiznala, že se jí moc líbí nový Timberlakův song Selfish. 

Čtěte také

Spears se loni v memoárech The Woman In Me (Žena ve mně) zmínila o přerušeném těhotenství s Timberlakem. "Nebyl z mého těhotenství nadšený. Řekl mi, že ještě nejsme připraveni na to, aby v našich životech bylo dítě, protože jsme velmi mladí," napsala v knize.

"Jsem si jistá, že mě lidé kvůli tomu budou nenávidět, ale souhlasila jsem s tím, že ho mít nebudeme. Nevím, jestli to bylo správné rozhodnutí. Kdyby to bylo jen na mně, nikdy bych to neudělala. Ale Justin si byl tak moc jistý, že nechce být otcem," dodala zpěvačka. 

Témata: Britney Spears Justin Timberlake