Britney Spears chystá knihu! Píše v ní o jednom z nejhorších momentů v životě!

Britney Spears 6

Autor: Libor Frýdl

19. října 2023 19:44

Americká zpěvačka Britney Spears (41) v roce 2000 otěhotněla se zpěvákem, skladatelem a hudebním producentem Justinem Timberlakem (42) . Podstoupila však interrupci, protože její partner se nechtěl stát otcem a cítil se ještě mladý.
 

Interpretka hitu Toxic randila s Timberlakem v letech 1999 až 2002. Jak přiznala ve svých připravovaných memoárech Žena ve mně, musela učinit mučivé rozhodnutí - ukončit těhotenství poté, co koncem roku 2000 s Justinem počala dítě.

Oba měli tehdy 19 let. Hvězda tvrdí, že ačkoli chtěla dítě a snila o rodině s Timberlakem, on vůbec nebyl připraven na rodičovské povinnosti. Myslel si, že jsou na to příliš mladí.

V chystané knize Britney píše: "Bylo to překvapení, ale pro mě to nebyla tragédie. Justina jsem velmi milovala. Vždy jsem očekávala, že jednoho dne budeme mít spolu rodinu. Jen to bylo mnohem dříve, než jsem předpokládala."

Britney dodala, že neví, jestli to bylo tehdy správné rozhodnutí. Kdyby však záleželo jen na ní, tak by na potrat nikdy nešla. "Potrat byl jednou z nejtrýznivějších věcí, jaké jsem v životě zažila," uzavřela zpěvačka.

Témata: Britney Spears