Bob Klepl truchlí: Zemřela jeho milovaná maminka Natalia (†90)

Bohumil Klepl bude hostem Komedy festu 2017 3

Autor: Pavel Krejčí

10. července 2024 11:32

Pokud patříte k fanouškům Boba Klepla, tak si jistě uvědomujete, že často vypráví o své mamince. A bude jistě i nadále, až se vzpamatuje z jedněch z nejtěžších chvil ve svém životě. Hercova maminka Natalia totiž odešla na věčnost. 

Jako první o jejím úmrtí informoval deník Blesk s odkazem na pondělní příspěvek na facebookové stránce ORER Armenian European Magazine. 

"S hlubokým zármutkem vám oznamujeme, že v Praze ve věku 90 let zemřela Natalia Klepová (Ohanjanyan), matka oblíbeného česko-arménského herce Bohumila Klepla. Paní Natalja zůstane v našich vzpomínkách jako člověk s živým, laskavým a arménským duchem," uvedl magazín na sociální síti. Redakce ještě dodala, že známému herci a jeho rodině vyjadřuje nejhlubší soustrast. 

Bohumil (Bob) Klepl se narodil v Moskvě Arménce původem z Tbilisi a českému posluchači moskevské strojní fakulty. V roce 1981 vystudoval herectví na DAMU a hereckou dráhu začal v divadle v Chebu. Působil také v Divadle Komedie či Divadle Na zábradlí. Úspěšný je také v televizi a filmu. Nyní ale půjde práce z pochopitelných důvodů na nějaký čas stranou.

Témata: Bohumil Klepl