Ben Cristovao musí na druhou operaci ruky: Plánovaný koncert tentokrát neruší

Ben Cristovao

Autor: Zdeněk Tuhý

29. srpna 2023 18:48

Ben Cristovao (36) v květnu podstoupil po úrazu ruky operaci, kde mu museli přivrtat část ramenní kosti, aby mu po úrazu nevypadávala ven. Nicméně teď musí podstoupit v olomoucké nemocnici druhou operaci. 

Zpěvák podstoupil první operaci ruky už v květnu,  v té době musel koncert v Ostravě zrušit. Teď ho v olomoucké nemocnici čeká druhý zákrok, tentokrát, ale další koncert v Ostravě rušit nebude. Své fanoušky má velmi rád a vždy se jim snaží vyhovět. 

A s čím jde vlastně tentokrát Cristovao na sál? „Právě jsem ve Fakultní nemocnici v Olomouci a zítra mě čeká ještě přišití bicepsu zpátky. Mám tu absolutně všechno (dokonce i legendární čaj) a na rozdíl od prvního zákroku se už anestezie nebojím (tolik)," sdělil svým fanouškům na Instagramu zpěvák a také jim poděkoval za obrovskou podporu, která mu chodí do zpráv.

Cristovao fanoušky ještě poprosil, aby na něho byli na koncertě při focení se s ním opatrní. „Obejmu vás vždycky moc rád, ale na udržení ženy, co skočí do náruče, ta ruka ještě po první operaci bohužel nebyla. Také pravděpodobně asi nebudu v plné síle a budu s rukou ve fixaci a se stojanem na mikrofon, ale věřím, že aj tak energie bude šílená," dodal. 

Jeho fanoušci mu poslaly plno pozitivních zpráv s přáním brzkého uzdravení. „Tak ať operace dobře dopadne, mám tě moc ráda," napsala jedna z jeho fanynek. „Držím palce Bene, posílám sílu," přidala se další. 

Témata: Ben Cristovao