Ben Affleck a Jennifer Lopez MAJÍ KRIZI? Manželství je na bodu mrazu!

Jennifer Lopez 4

Autor: Libor Frýdl

30. dubna 2024 11:14

Jennifer Lopez a Ben Affleck byli považováni za hollywoodský pár snů. Po rozchodu v roce 2004 si opět našli cestu k sobě, není se ale znovu spekuluje o krizi v jejich vztahu.

Zdá se, že Ben už nehraje v jejím životě první housle a začala se soustředit víc na sebe. Podle posledních informací Jennifer údajně násilím táhne svého manžela na párovou terapii k odborníkovi. 

Navíc se v Malibu ukázala na veřejnosti se zlatým náhrdelníkem se svým jménem. Fanouškům je dobře známo, že herečka má náhrdelník i s jménem Ben, se kterým se často ukazovala na sociálních sítích.

Nyní se spekuluje, zda zpěvačka chtěla náhrdelníkům dát najevo, že ona a Affleck jsou opravdu v krizi a že se na něj opravdu vážně zlobí. Je veřejným tajemstvím, že svého manžela navádí k návštěvě terapeuta, aby vyřešil jejich problémy.

To ovšem Affleckovi zjevně už leze na nervy a má toho plné zuby. Myslí si o tom své. Podle něj jsou to zbytečně vyhozené peníze. On sám je prý ve vztahu s Jennifer naprosto spokojen. T

Trápí ho ale, že manželka mu chce zakázat kouření a neustále mu to připomíná. To ho dost otravuje. "Ben chce mít jen svůj klid," řekl serveru Bild jeden z jeho přátel.

Témata: Ben Affleck Jennifer Lopez