Beckhamovi a Harry s Meghan už si nerozumí! Co se mezi nimi stalo?

Princ Harry a vévodkyně Meghan 4

Autor: Libor Frýdl

21. června 2024 18:15

Slavné páry, které jsou všeobecně známé, byly kdysi velmi dobrými přáteli. Dnes si však Beckhamovi a princ Harry s Meghan Markle nerozumějí. Britský autor a novinář Tom Bower ve své nejnovější knize vysvětluje, co vedlo k jejich rozkolu. 

Přátelství mezi těmito slavnými páry vzniklo především díky Victorii a Meghan, které si zpočátku velmi dobře rozuměly. Vztahy se však začaly kazit kvůli článkům o Harrym a Meghan, které se objevily v britských médiích. Harry a Meghan věřili, že důvěrné informace poskytli právě Beckhamovi, a konfrontovali je s těmito obviněními.

Podle Toma Bowera Beckhamovi tato obvinění ostře odmítli, což vedlo k rozpadu jejich přátelství. Tyto informace jsou zveřejněny v Bowerově knize "The House of Beckham", která vyšla včera. Podle Daily Express nakonec padla vina na Victorii.

Poslední kapkou byl svatební obřad Harryho a Meghan, na který byli Beckhamovi pozváni, ale nemohli se zúčastnit hostiny. Tato událost byla pro slavný pár nepřekonatelným zklamáním.

Meghan měla mít také problém s tím, že Beckhamovi jsou mnohem bohatší než ona a její manžel. "Naivně si myslela, že patří do vyšší sociální vrstvy než Beckhamovi. Když zjistila, že mají větší bohatství, rozzlobilo ji to. V jejím celebritním světě záleží jen na slávě a bohatství. Když se stala členkou královské rodiny, věřila, že má vyšší status než Victoria. Beckhamovi však vlastní pět domů, mají stálý přístup k soukromým letadlům, dostávají pozvánky na jachty a mají více peněz. A to všechno zjistila v době, kdy se měla stát členkou královské rodiny," uvedl Bower. 

Témata: Princ Harry Meghan Markle David Beckham