Barbara Haščáková NEBUDE POHŘBENA na Slovensku?!

Barbara Haščáková

Autor: Libor Frýdl

13. ledna 2024 18:08

Smrt hvězdy 90. let Barbary Haščákové dodnes rezonuje médii. Poté, co se zjistilo, že možná spáchala sebevraždu, se nyní ukazuje, že její ostatky zřejmě neskončí ani na Slovensku v rodinném hrobě.

Barbara Haščáková zemřela 22. listopadu, její smrt ale vyplynula na povrch až na začátku prosince. Lékaři z nemocnice Memorial Hospital ve městě Sarasota tvrdí, že osudnou se jí stala náhlá cévní mozková příhoda.

Později se podle Nového času k její smrti vyjádřila její kamarádka Denisa, podle níž slavná zpěvačka nechtěla žít a chtěla tento svět opustit.

"Už nechtěla žít a pobrala různé léky a zapila to celou láhví," popsala. Barbara prý pak nedokázala ani stát a kamarádka na ni měla křičet.

"Od té doby se už neozvala a upadla do komatu, a pět dní ještě byla v nemocnici v komatu, než odešla navždy," uzavřela šokující popis událostí, které se měly stát před smrtí. 

Barbara bojovala s bolestmi slinivky břišní, měla mít také psychické problémy a údajně ji měl ubližovat partner Steven Soukup. A podle serveru Nový čas ani 42 dní po smrti nenašla poslední místo odpočinku. Na Slovensku vůbec nemusí být pohřbena.

"Podle našich informací však měla být Barbara krátce po své smrti zpopelněna, převezena na Slovensko a pohřbena na jednom z hřbitovů v Košicích. Na místě, kde je pohřben i její milovaný otec Josef, s jehož smrtí se léta neuměla vyrovnat," uvedl server.

Věci se ale zřejmě změnily a zpěvačka měla mít jiné poslední přání. "Podle toho, co vím, její urna s popelem ještě nebyla převezena z USA na Slovensko. A ani nebude," prozradil serveru zdroj z okolí zpěvačky.

Barbara údajně netoužila být pohřbena na Slovensku. A rodina jí splní poslední přání. Tím mělo být to, aby byl její popel rozsypán v lesíku, kde kdysi rozsypala i popel své kočky Cicuchy, kterou vlastnila v dětství.

Její odchod nesla Barbara nesmírně těžce a nejednou se měla vyjádřit, že by chtěla jít po smrti za ní. Své pozůstatky tak chtěla Barbara mít rozsypané přesně na místě, kde to kdysi udělala ona sama.

Témata: Barbara Haščáková