Bagárové to kvůli zrušenému koncertu osolili i Slováci: Panečku, to je rozdíl!

Monika Bagárová 4

Autor: Pavel Krejčí

10. července 2024 20:09 | Aktualizováno: 10. července 2024 21:51

Monika Bagárová slavila v pátek kulaté třicáté narozeniny a kromě dárků se dočkala omluvy od Leoše Mareše, který pořádal její neuskutečněný koncert v největší české hale, tedy O2 areně. A téma je to i pro slovenská média! 

Slováci totiž připomněli, že Mareš reagoval poté, co se začaly šířit informace, že na koncert se prodalo jen 700 lístků. Web topky.sk přitom zmínil, že koncertní kapacita O2 areny je 18 tisíc míst, což by znamenalo propastný rozdíl. Nicméně ani realita nebyla o moc lepší. 

"Prodala jsi jich 3400, což není vůbec málo. Kdybychom to udělali ve Fóru Karlín, tak máš vyprodáno. To rozhodnutí byla moje chyba. Omlouvám se ti," poznamenal známý moderátor.

Čtěte také

Populární zpěvačka následně reagovala. "Leoši, já ti děkuji za tuhle možnost, za tu důvěru, kterou si ve mě měl, více než já sama v sebe. Byla to cesta plná krásných chvil, ale i těch těžkých a já jsem nesmírně vděčná. Celý team, který si pro mě vytvořil, úžasných lidí, profesionálů. Seš profík," napsala.

Bagárová zmínila, že jde o obrovskou zkušenost a zároveň motivaci do další práce. "Bylo mi ctí a potěšením. Nemáš se za co omlouvat, vzdala jsem to já. Cesta do O2 areny není jen o tom ji vyprodat, je to mnohem víc. A to beru jako své selhání," dodala. 

Témata: Monika Bagárová Leoš Mareš