Anně Slováčkové opět vypadávají vlasy: Nemůžu si na to zvyknout, přiznala!

Anna Slováčková 4

Autor: Pavel Krejčí

5. května 2024 17:02

Boj Aničky Slováčkové se zákeřnou rakovinou pokračuje i s nežádoucími účinky léčby. Dcera hvězdného páru totiž informovala fanoušky, že opět přichází o vlasy. 

"Noooooooo… tak do třetice všeho dobrého, hm?!" uvedla Slováčková na instagramovém profilu, kde zároveň zveřejnila video. "Nemůžu říct, že bych si na to dokázala už zvyknout," poznamenala.

"Jojooo, 'jsou to jen vlasy/ono to zas doroste/apod.', já vím, ale i tak to člověka dost (jak to říct slušně) vys**á a na nějakém vnímání sebe samotného taky nepřidá. Ale jo. Jsou to jen vlasy. A zase narostou. Dříve či později. Stay strong," dodala nadále pozitivně naladěná Anička. 

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková