Anna Slováčková zahájila boj s rakovinou: PRVNÍ FOTO!

Anna Slováčková 5

Autor: Pavel Krejčí

14. října 2023 9:53

Česko už více než týden ví, že se Anička Slováčková potýká s rakovinou. Tentokrát u ní byla odhalena rakovina plic. Herečka a zpěvačka je opět připravena nemoc porazit, boj s ní už zahájila. 

V pátek totiž zveřejnila deset fotografií na instagramovém profilu, přičemž poslední desátý snímek zachycuje zahájení léčby vážné nemoci. "Kapeme!" napsala dcera slavných rodičů a ihned se dočkala velké vlny podpory. 

Slováčková minulý týden na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována před necelým měsícem, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková