Anna Slováčková se podělila o dobrou zprávu: Chemoterapie zabírá!

Anna Slováčková 5

Autor: Pavel Krejčí

5. března 2024 11:52

Od podzimu opět zápasí Anna Slováčková s rakovinou, tentokrát se nemoc usadila na plicích. Nyní se konečně objevily nějaké pozitivní zprávy o vývoji zdravotního stavu sympatické herečky a zpěvačky. 

Dcera slavných rodičů vystoupila v nedělním vydání pořadu 168 hodin na České televizi, kde mimo jiné přiznala, že někteří lidé jí bohužel dávají najevo, že to "má za pár". Setkává se s tím prý hodně. "Člověka to bolí asi nejvíc, když nad vámi zlomí hůl a řeknou, že máte rakovinu, že je to konec," svěřila se. 

Vzápětí ale přišla dobrá zpráva ohledně průběhu náročné léčby. "Od začátku, co jsme tu chemošku začali dávat, tak se ty nálezy zmenšily. Zmenšilo se to jak v plicích, tak v uzlinách, takže je to určitě na dobré cestě," sdělila Slováčková. 

Čtěte také

Herečku a zpěvačku tak nemá proč opouštět optimismus. "Je to o tom, to co nejdéle vydržet a co nejvíce toho času na léčbě nahamtat, aby byla co nejvíce úspěšná," poznamenala.

Slováčková nicméně dodala, že momentálně se všechno podřizuje boji s nemocí. "Můj život je teď sice takový, ale já jsem vděčná za to, že vůbec nějaký je. Spousta lidí si vyslechne diagnózu a už tam nemá prostor na léčbu," nechala se slyšet. 

Témata: Anna Slováčková