Anna Slováčková se nenechává připravit o radost ze života: Energii čerpá v přírodě!

Anna Slováčková 4

Autor: Pavel Krejčí

31. října 2023 15:05

Obzvlášť složitý byl letošní říjen pro Aničku Slováčkovou, která přiznala, že se opět potýká s rakovinou. Zákeřná nemoc se usadila na plicích. Co ale musí její fanoušky těšit, je fakt, že se dcera slavných rodičů rozhodně nenechává připravit o radost ze života. 

"Vím, že poprvé jsem s vámi sdílela hodně, ale potřebuji se s tím sama víc smířit a poprat se s tím více o samotě," nechala se dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové slyšet na začátku boje s nemocí. Fanoušky však nakonec rozhodně nešidí. Dnes se pochlubila sérií fotek, které ukazují, co dělá, když se zrovna netrápí tím, s čím se v současnosti potýká.

Slováčková začátkem října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková