Anna Slováčková promluvila o tajemném příteli: Nemá to jednoduché! Co si neumí představit?

Anna Slováčková 4

Autor: Pavel Krejčí

3. února 2024 11:14

Anička Slováčková statečně bojuje s rakovinou, která ji loni opět zkřížila plány. A to se jí dařilo nejen v profesní kariéře, ale i v osobním životě. Dcera slavného páru totiž před časem přiznala, že má partnera. Nyní o něm prozradila další informace. 

Pro Slováčkovou je samozřejmě nyní oporou rodina, ale k blízkým osobám se řadí i její přítel, o němž se už nějaký čas ví. Moc toho ale sympatická umělkyně o vztahu donedávna neprozradila. Teď se rozhodla říct něco víc. 

Lidé už tak vědí, že s partnerem dokonce i bydlí. "Přítel se mnou vše sdílí a jsem za to nesmírně vděčná. Můj přítel se o mě opravdu láskyplně stará, je mi nablízku a oporou," řekla webu Whatnews.cz. "A není to pro něj jednoduchý. Zvládat moje nálady," konstatovala.

Čtěte také

V rozhovoru připomněla i svůj probíhající boj s rakovinou, když zmínila, jak zákeřná nemoc a její léčba mění tělo. Člověk najednou přijde o vlasy a je oteklý.

"Poprvé to bylo sakra těžký, teď už vím, do čeho jdu a co mě čeká. Nedokážu si představit, že muž v takové těžké chvíli svoji ženu opustí," svěřila se Slováčková, která i během léčby pokračuje v práci. 

Témata: Anna Slováčková