Anna Slováčková odhalila: Tohle jsou důležití lidé i místa jejího života!

Anna Slováčková 4

Autor: Pavel Krejčí

10. dubna 2024 14:40

Anna Slováčková od loňského podzimu opět bojuje s rakovinou a velkou oporou jsou pro ni pochopitelně její nejbližší. Ať se nacházejí v podstatě kdekoliv, je s nimi herečce a zpěvačce vždycky dobře. 

Slováčková prozradila, na které lidi se v posledních měsících může spolehnout. "Je to můj přítel, brácha, přátelé, pejsek, to je moje komfortní zóna," uvedla v rozhovoru pro iDnes.cz, která se dobře cítí i na všech známých místech.

"Je to tam, kde bydlím, v mojí posteli, v mém klidu. V mém bordelu, na chalupě a na místech, kde se cítím dobře. Což může být třeba i u rodičů mého přítele a podobně. Je to spousta míst, kde jsem si vytvořila jakýsi další domov," dodala.

Čtěte také

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková