Anna Slováčková o boji s rakovinou: Převládá u ní optimismus!

Anna Slováčková 4

Autor: Pavel Krejčí

24. června 2024 20:38

Celá země drží palce Aničce Slováčkové, která momentálně podruhé bojuje s rakovinou. Jak to zvládá a jak na tom aktuálně je? Pochopitelně to zajímá spoustu lidí. A sama herečka a zpěvačka může poskytnout jen některé odpovědi. 

"Cítím se dobře," uklidnila Slováčková své příznivce na úvod. "Nebudu dělat hrdinu, jeden den je to takový, druhý den makový, ale díkybohu převládají spíš pozitivní dny nebo se o to snažím," svěřila se pro pořad ShowTime. 

Dcera slavných rodičů ale zároveň připustila, že přesně neví, jaký je její aktuální stav. Čeká se totiž na kontrolu. "Já jsem ale v pohodě, snažím se být pořád optimistická a nepouštět si neduhy k tělu," dodala. 

Čtěte také

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková