Anna Slováčková nezapomněla na velkou oporu: Chci to kvůli ní všechno zmáknout!

Anna Slováčková 4

Autor: Pavel Krejčí

2. dubna 2024 14:26

Anička Slováčková od podzimu bojuje s rakovinou, přesto se nenechává připravit o radost ze života. O Velikonocích tak nezapomněla na svého pejska, který jí zpříjemňuje život už celých dvanáct měsíců. 

Slováčková zveřejnila fotografii s Jindřiškou na instagramovém profilu až v úterý, ačkoliv rok od chvíle, kdy se stala součástí rodiny, uplynul už v pondělí. "Včera měla naše holčička přivezeniny," připomněla herečka a zpěvačka.

"Rok s touhle paní miláčkovou. Každej den nám děláš krásnější, pejsku. Jsi moje nejlepší kámoška. Moje rodina. A taky velkej hnací motor všechno zmáknout. Díky osude, žes nám ji poslal," dodala.

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková