Anna Slováčková má úplně jiné starosti, než o kterých přemýšlela!

Anna Slováčková 5

Autor: Pavel Krejčí

16. října 2023 14:58

O aktuálních starostech Aničky Slováčkové se napsalo už mnoho, dcera slavných rodičů již v uplynulých dnech zahájila léčbu zákeřné rakoviny. Než jí byla nemoc diagnostikována, přemýšlela o zásadní věci v osobním životě mimo své pracovní záležitosti. 

Slováčková se o tom zmínila v rozhovoru pro magazín Téma, na její slova upozornil deník Blesk. "Přiznám se, že jsem v posledních měsících o mateřství přemýšlela dost, líbila se mi představa, že v břiše nosím dítě," svěřila se talentovaná umělkyně. 

Inspirativní herečka a zpěvačka během předminulého týdne na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována před necelým měsícem, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

Čtěte také

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková