Anna Slováčková: Léčbu rakoviny má přerušenou!

Anna Slováčková 5

Autor: Libor Frýdl

18. listopadu 2023 19:42

Anička Slováčková podstupuje léčbu rakoviny již podruhé. Přesto se nevzdává a nyní s napětím očekává, co se dozví. Byla totiž na kontrolním vyšetření a než dostane výsledky, má léčbu pozastavenou.

"Mám za sebou první dávku chemoterapie. Byla jsem teď na takovém kontrolním vyšetření a podle výsledků se dozvím zase další postup. Takže doufám, že se dozvím jenom pozitivní informace," popsala Blesku.

Dodala, že aktuálně má léčbu přerušenou! "Teďka mám zrovna díkybohu takovou čtrnáctidenní pauzu mezi léčbou, aby se doplnily různé krvinky a tak, prostě to tak v té léčbě je. Tak jsem vystrčila růžky a přišla jsem podpořit holky z kapely Vesna a jsem za to moc ráda, že to vyšlo zrovna takhle krásně v tom mezičase," uvedla.

Slováčková už dříve prozradila Deníku, že zatím neví, co bude dál. "První fáze léčby by měla končit v lednu. Dál nevím… Věřím ale, že léčba pomůže tak, abych mohla vést plnohodnotný život. Sto padesáti let se dožít nemusím, ale do stovky by to bylo fajn!" svěřila se.

Dodala ale, že aktuálně nemá žádné plány, což ji děsí. "Přitom jsem měla vždy rozplánováno na deset let dopředu. Předtím, než jsem se dozvěděla o nálezu na plicích, se mě má psychoterapeutka ptala, co po křtu desky plánuji, na co se těším," uvedla.

"Řekla jsem jí, že nemám plán a do budoucnosti nevidím. Nevím, jestli je to dobře nebo špatně. Ale možná v pořádku, protože se mám soustředit na přítomnost. A přesně to teď dělám," dodala.

Témata: Anna Slováčková