Anna Slováčková láká na křest alba holou zadnicí: Mezi jejími fanoušky to vyvolalo vášně

Anna Slováčková 3

Autor: Zdeněk Tuhý

23. září 2023 16:03

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková je velmi svá a nedávno na sociálních sítích ukázala, že umí i velmi netradičním způsobem lákat na akce. Vyfotila se s holým zadkem, což její fanoušci nečekali a nejsou na tento styl fotek u ní moc zvyklý. Vyvolalo to mezi nimi vášně. 

Anna Slováčková na sociální sítě před pár dny zveřejnila snímek, na který nejsou její fanoušci u ní často zvyklý. Nechala se vyfotit s holým zadkem a na sobě měla modrou džínovou bundu s nápisem "Bude prdel", kterou měla půjčenou od Mariny Partlové. 

Snímek má účel pozvánky na křest jejího alba, který se koná začátkem října v Lucerně. „Tak já jen, abyste to brali vážně a fakt do toho Lucerna Music Baru 4.10. večer dorazili. Tenhle zadek tam totiž stoprocentně bude. Těšíme se na vás," napsala k příspěvku Slováčková. 

Mezi jejími fanoušky to vyvolalo mnoho emocí, někomu se to líbí, ale někdo byl až pohoršen. „Pardon Aničko, ale není to pěkný, napsala jedna z fanynek. „Mně to pobavilo a asi jsem divná, ale necítím ani náznak potřeby hodnotit něčí prdel. Originální pozvání," pochválila jedna ze sledujících její zadečkovou pozvánku.  „Já si myslím, že je to top! Jste odvázaná a nepotřebujete něčí schválení, zda můžete tohle a tamto. Ostatně, zadek mají všichni, přes rifle a přes legíny jde taky vidět a co, jako?! Btw. Skvělá fotka a jako žena, dokážu ocenit pěkný zadek," přidala v pozitivním názoru další. 

Témata: Anna Slováčková