Anna Slováčková bez vlasů? Už se na to nemohla koukat!

Anna Slováčková 6

Autor: Pavel Krejčí

8. prosince 2023 9:02

Česko drží palce Aničce Slováčkové, která momentálně opět bojuje se zákeřnou rakovinou. Náročná léčba této choroby se na pacientech podepisuje, ani ona není výjimkou. Fanoušci si museli všimnout, že už se rozloučila s vlasy. Jak těžké to pro ni bylo? 

Slováčková na konci listopadu zveřejnila snímky z uplynulého měsíce, jimž vévodila její poslední fotka s vlasy, o které přišla v souvislosti s vážnou nemocí. Populární herečka a zpěvačka už předtím prozradila, jak o této záležitosti přemýšlela.

"Ony by to ty vlasy ještě nějaký týden zvládly, ale v momentě, kdy jsou kořínky tak slabé, že zůstávají v rukou, tak se na ně nechci koukat. Shodila jsem to do takového mini ježečka. Ještě s ním ale nejsem tak ztotožněná, takže zatím nechodím do společnosti bez pokrývky hlavy," řekla podle webu iDnes.cz v pořadu ShowTime. 

Čtěte také

Slováčková začátkem října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková