Anička Slováčková si zjednává respekt u fanoušků: Sedět doma na zadku nebude!

Anička Slováčková 7

Autor: Pavel Krejčí

15. listopadu 2023 15:53

Anička Slováčková v říjnu oznámila fanouškům, že opět bojuje s rakovinou. Navzdory snad nejhorší možné diagnóze to s nimi někdy nemá lehké a musí jim promlouvat do duše. Co jim musela vysvětlovat v těchto listopadových dnech?

Je to svým způsobem smutné, ale Slováčková musí v posledních týdnech přesvědčovat příznivce o tom, že to, co dělá, je pro ni to nejlepší. "Snažím se žít tak, jak jsem žila doposud," vzkázala jim prostřednictvím instagramu.

S fanoušky je však někdy těžké pořízení. "Opravdu mě mrzí, když čtu tyhle vaše hejty, které vznikají jen z nevědomosti okolo toho, jak to v tom 'šoubyznysu' vlastně chodí a navíc do toho ještě taháte to, že mi v tom případě asi zas tak špatně není, nebo tak moc nemocná asi nejsem, když furt někde vystupuju," posteskla si. 

"Asi mám teda sedět doma na zadku a mít deprese a říkat si, jak je život nespravedlivej," podotkla dcera slavných rodičů. Vzápětí ale dala najevo, že se nehodlá měnit. 

"Dělám svou práci, protože ji miluju a psychicky mi pomáhá zůstat pozitivní a šťastná. Dokud mi tělo umožňuje vystupovat, tak prostě zpívat a točit budu. Jsem na sebe opatrná, chráním se a nedělám nesmyslná rozhodnutí, protože vím, že jsem sakra nemocná. Ale i nemocnej člověk se může dál snažit žít svůj život bez větších změn a omezení. A já se o to prostě snažím každý den," dodala herečka a zpěvačka. 

Témata: Anna Slováčková