Anička Slováčková potvrdila návrat rakoviny! Usadila se na plicích!

Anna Slováčková 7

Autor: Jan Hrabě

5. října 2023 21:10

Osmadvacetileté Aničce Slováčkové byla opět diagnostikována onkologická nemoc. Herečka a zpěvačka ve čtvrtek na instagramovém profilu uvedla, že u ní byla odhalena rakovina plic. Slováčková se už před pár lety potýkala s nádorem prsu. 

Slováčková včera absolvovala křest alba v pražském Lucerna Music Baru. Na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována před necelým měsícem, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," podotkla. 

Umělkyně požádala fanoušky i média o shovívavost. "Vím, že poprvé jsem s vámi sdílela hodně, ale potřebuji se s tím sama víc smířit a poprat se s tím více o samotě. Alespoň dočasně," vysvětlila s tím, že pracovat hodlá dál, pokud to bude možné. 

Slováčková je dcerou hudebníka Felixe Slováčka a herečky Dagmar Patrasové, v srpnu oslavila osmadvacáté narozeniny. Jako zpěvačka nedávno vydala druhé album, v roli herečky ji diváci znají například z televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě. 

Témata: Anna Slováčková