Anička Slováčková dlouho bez vlasů nezůstala! Přiznala slzy v očích

Anna Slováčková 2

Autor: Pavel Krejčí

10. května 2024 17:44

Anička Slováčková kvůli náročné léčbě rakoviny už potřetí musela shodit vlasy. Naštěstí dnes existují lidé, kteří dokážou udělat takovou paruku, že člověk nepozná rozdíl mezi parukou a vlastními vlasy. A zpěvačka a herečka je za to hodně ráda!

Slováčková nejprve před několika dny prozradila lidem, že jí opět vypadávají vlasy. Svěřila se tedy do rukou partnera a posléze tak trochu litovala. "Už nikdy nenechám svýho kluka, aby mi holil hlavu," svěřila se na instagramu.

Právě tam ve čtvrtek zveřejnila nové fotky s vlasy, které sice nejsou její, ale i tak jí udělaly obrovskou radost. Fanouškům také ozřejmila, že si nechala vytetovat obočí.

Čtěte také

"A ještě k tomu jsem se tam poprvé v životě zamilovala do paruky… protože jsem v ní byla najednou zpátky já," vysvětlila lidem a přiznala, že to bylo velmi emotivní. "Až jsem slzu uronila," poznamenala a vysekla poklonu osobě, která o ni pečovala.

"Klaudie má neskutečný přístup ke svým zákazníkům… bylo mi tam tak dobře! A paruky, které nabízí a sama dává dohromady, navíc nabízí za cenu, za kterou tak krásný paruky nenajdete.. 
Klaudie… Díky… mám trochu větší pokoj v duši a cítím se hrozně moc dobře… asi ani nevíte, jak jste mi pomohla," dodala Slováčková.

Témata: Anna Slováčková