Angelina Jolie otevřeně prozradila, že na tom není dobře!

Angelina Jolie 5

Autor: Libor Frýdl

2. října 2023 18:30

Herečka Angelina Jolie v poslední době svůj osobní život příliš nekomentovala. V posledním rozhovoru ale prozradila, že od rozvodu s Bradem Pittem se nevyvíjel podle představ a psychicky byla na dně. 

Přestože se v posledních letech objevila v několika filmech, Angelina Jolie se snaží držet svůj soukromý život mimo oči veřejnosti. Pro magazín Vogue ale prozradila, čímž si v uplynulém období prošla.

Herečka otevřeně popsala, jak její mentální zdraví dostalo pořádně zabrat. Největší oporou jí byla při tom rodina.

"Když mi bylo 26 let, tak jsem se stala matkou a změnilo mi to život. To, že jsem matkou, mě zachránilo a naučilo mít žít jiným způsobem. V poslední době bych na tom bez mých dětí byla psychicky mnohem hůře," řekla.

"Jsem jejich matka a doufám, že pro ně znamenám bezpečí a stabilitu, ale také se mi dokáží zasmát. Také je však vidím přebírat v naší rodině větší zodpovědnost," dodala dodala matka Maddoxe (22), Paxa (19), Zahary (18), Shiloh (17) a dvojčat Knoxe a Vivienne (15).

V rozhovoru naznačila, že za tyto problémy může i rozvod s Pittem. "Momentálně se pořád necítím úplně dobře. Je mi 48 let a stále se snažím zjistit, kdo vlastně jsem. Jako osoba jsem v přechodné fázi," řekla.

"Poslední dekádu se necítím být sama sebou kvůli věcem, o kterých se nechci bavit. Pro naši rodinu byl život v posledních letech poměrně náročný. Museli jsme se vzpamatovat z hodně věcí a stále jsme se z toho úplně nedostali," dodala.

Témata: Angelina Jolie