Aneta Zicklerová a Andrej Babiš? V zákulisí se mluví o novém vztahu expremiéra!

Andrej Babiš s manželkou Monikou. Kdo ji po jeho boku nahradil?

Autor: Pavel Krejčí

29. dubna 2024 8:14

Andrej Babiš v dubnu oznámil rozchod s manželkou Monikou, voličům však neprozradil celou pravdu. Konkrétně neřekl, že za tím vším mám být někdo třetí. Alespoň se o tom spekuluje v zákulisí, přičemž opakovaně padá jedno jméno - Aneta Zicklerová. 

Babiš oznámil rozchod s manželkou Monikou, se kterou má dvě děti - dceru a syna, v pátek 19. dubna. O rozpadu manželství se tou dobou již spekulovalo, například z toho důvodu, že se oba v jednu chvíli nacházeli na dovolené na jiném místě.

"Po třiceti společných letech plných vzestupů, pádů a nezapomenutelných zážitků jsme se s Monikou rozhodli, že naše cesty se nyní rozdělují. Jako rodiče dvou úžasných dospělých dětí si nejvíce přejeme zachovat rodinnou harmonii. Naše rodinné vazby zůstávají pevné, a i když se naše osobní cesty mění, naše láska a respekt k sobě a k našim dětem zůstávají stejné," napsal premiér na instagramu.

Už se ale nezmínil o nové známosti, jisté Anetě Zicklerové, své spolupracovnici, která se postupně vypracovala do náhrady za Marka Prchala. "Začala mu dělat téměř veškerý obsah na sítě, v podstatě to převzala po Marku Prchalovi. Videa, slepice a další věci, to dělají spolu," uvedl zdroj Deníku N. 

Zatímco Aneta byla alespoň doposud mimo světla reflektorů, její blízcí nejsou úplně neznámí. Například tchyně Jana se zúčastnila dobrodružné reality show Survivor. 

Témata: Andrej Babiš