Aneta Krejčíková se toho nebojí: V bikinách s provázky odhalila svoji štíhlou postavu

Aneta Krejčíková 4

Autor: Zdeněk Tuhý

26. dubna 2024 12:24

Herečka Aneta Krejčíková (32) se často svojí postavou nechlubí, ale za poslední rok výrazně zhubla a nechala si upravit i své poprsí. Fanouškům proto udělalo radost, když se Aneta odvázala a zveřejnila, na její vkus,  poněkud odvážnější snímek. 

Aneta Krejčíková o svoji figuru poctivě pečuje a aktivně na ní pracuje. Dodržuje zdravý životní styl a pravidelně podstupuje speciální masáže. 

„Madero-lymfo terapie, což je masáž celého těla nebo problematických partií pomocí dřevěných válečků a podtlakových zvonů na odbourání celulitidy, zlepšení elasticity kůže a tvarování těla. Pracuje se s lymfatickým systémem a detoxikací těla. Samozřejmě nás to nespasí. Když budeme dál večeřet každý den sedmičku vína a pytel chipsů, tak je to k ničemu, ale je to bezvadný doplněk, zvlášť teď na jaro,“ pochlubila se na Instagramu pod snímek v bikinách s provázky, které odhalily její křivky. 

Čtěte také

Fanoušci se neudrželi a zaplavili ji řadou komplimentů. „Brutální proměna, moc vám to sluší," napsala jedna z fanynek. „Jste neskutečně krásná a sexy žena," přidala se další. 

Objevilo se i pár negativních komentářů, ale Aneta má veliké fanouškovské pole a mnoho z nich se herečky zastalo. „Nechápu lidi, kteří mají potřebu někomu kritizovat fotky. Anet, jste úžasná a krásná žena, děkujeme," napsal jeden z fanoušků.

Témata: Aneta Krejčíková