Aneta Krejčíková poškádlila své fanoušky: Vyfotila se pouze v kalhotkách

Aneta Krejčíková

Autor: Zdeněk Tuhý

10. srpna 2023 16:54

Herečka Aneta Krejčíková (32) je známá tím, že jednou za čas vyjde s kůží na trh. Nedělá jí to problém ve filmech a občas provokuje i své fanoušky na sociálních sítích. 

Herečka se na Instagramu pochlubila svůdnějšími fotografiemi, kde leží v posteli pouze v krajkově modrých kalhotkách. „Ženy jsou cyklická stvoření. Asi i muži, ale u žen jsou ty fáze - měsíc co měsíc víceméně jak přes kopírák," sdělila své myšlenky o menstruaci Aneta Krejčíková.

„Po menstruaci jsem nastřelená, fresh, výkonná, krásná, uvolněná. V době ovulace by měla žena být zářivá a plná sex-appealu. Pak je fáze, kdy vždycky spolehlivě poznám, že za týden to přijde. Jsem netrpělivá, nasraná, ošklivá, převlíkám se asi milionstotisíckrát, než vyjdu z domu a taky nastává období emočního přejídání," dodala. 

Od svých fanynek dostala pozitivní zprávy a vyjádřily jí podporu, ale našly se i negativní komentáře. „Dávám srdíčko za pěkné fotky a text...ale proboha zastavte někdo to placené partnerství s menstruačními kalhotkami," napsala jedna ze sledujících. Herečka však zachovala chladnou hlavu a na komentář reagovala slovy: „Je to jediná, dlouhodobá spolupráce, kterou mám, poněvadž za tím stojím. Stále potkávám spoustu žen, co ještě stále používají jednorázové menstruační pomůcky a tomu zase moc nerozumím já."

Témata: Aneta Krejčíková