Andrea Verešová přiznala, že doma rozdává nevyžádané rady!

Andrea Verešová 4

Autor: Pavel Krejčí

11. ledna 2024 9:03

Andreu Verešovou zná každý jako modelku, ona nejspíš sama sebe vnímá především jako matku dvou dětí. Těm doma rozdává nevyžádané rady ohledně vztahů, jak na sebe práskla. 

Verešová má dvě dospívající děti a všímá si trendu, kdy se od covidové pandemie řeší všechno od počítače a telefonu. A trochu si tak dělá obavy, že děti si tímto způsobem partnery nenajdou.

Čtrnáctiletý syn přitom měl doma dívčí návštěvu. Jeho slavnou maminku ale zarazilo, že zatímco on hrál na počítači, kamarádka se dívala. "Snažila jsem se mu vysvětlit, že takto to nefunguje, že to není tak, že by holky bavilo sledovat kluky, jak hrají," prozradila v Show Jana Krause. 

Čtěte také

Ohledně možného přítele dorážela i na šestnáctiletou dceru Vanessu, která je úspěšnou závodnicí na snowboardu. "Ona se na mě vždycky tak ošklivě podívala a vykulila oči," sdělila modelka moderátorovi. 

"Víte, já mám pocit, i když to zní jako takové klišé, že pro nás matky ty děti zůstanou až do šedesáti dětičkami. Vždy to pro mě budou moji mazlíčci a moje malé děti," dodala Verešová. 

Témata: Andrea Verešová