Andrea Sestini Hlaváčková: Šok po šestinedělí! Manželovi diagnostikovali rakovinu

Lucie Šafářová a Andrea Sestini Hlaváčková 3

Autor: Pavel Krejčí

18. dubna 2024 14:10

Nejsou to ani dva měsíce, co v domácnosti Andrey Sestini Hlaváčkové a jejího italského muže Fabrizia zavládla radost z narození druhého potomka. Nyní ale bývalá tenistka přiznala, že následovalo období plné stresu. Manžel si totiž vyslechl nepříjemnou věc u lékaře. 

"Je to tu!" Těmito slovy někdejší veleúspěšná tenistka v únoru oznámila narození druhorozené dcery a ihned prozradila její jméno. Holčička dostala od své maminky a italského tatínka jméno Bea.

"Nová láska do rodiny," poznamenala Hlaváčková na instagramovém profilu. "Kdo tipoval holku, tak se trefil. Růžová pofrčí u nás doma dál," dodala Andrea a ihned mohla začít přijímat gratulace. 

Čtěte také

Nyní ale bývalá sportovkyně prozradila něco docela jiného. Rozhodla se tak v reakci na zprávy kamarádek o tom, jak idylicky její život vypadá. "Tak si to pojďme shrnout chronologicky hezky týden po týdnu. Fabrimu diagnostikovali rakovinu štítné žlázy," uvedla dvojnásobná maminka. Fabrizio musel na operaci. 

Hlaváčková přiznala, že v domácnosti řádila i viróza. "Řekněme, že to nebylo zrovna klidné šestinedělí, že to není idylické, ale jsme v pořádku a spolu. Trošku upocení, ale dáváme to," ujistila fanoušky. 

Témata: Andrea Hlaváčková