Andrea Pomeje po svatbě v Thajsku: Byla to jen ceremonie!

Andrea Pomeje 3

Autor: Pavel Krejčí

7. dubna 2024 12:48

Andree Pomeje se podařilo utajit svou druhou svatbu v životě, při které se provdala za dlouholetého partnera Petra Plačka. Má to ale háček, který souvisí s tím, že obřad proběhl v zahraničí. 

Pomeje ve čtvrtek sdílela na svém instagramovém účtu video ze svatby, která proběhla v Thajsku. "Sice jsme to nestihli do roka a do dne, ale myslím, že tohle požehnání od thajských mnichů přímo v místním chrámu nám přinese do společné budoucnosti velké štěstí!" uvedla novomanželka.

"Vím, že vůbec nemusím popisovat ty emoce, co jsme cítili, protože nás tady už znáte. A dopředu děkujeme, že to s vámi můžeme sdílet!" pokračovala dýdžejka. Fanouškům se pak rozhodla ozřejmit ještě jednu věc. "Ten zpěv na začátku videa je reálný. Nečekali jsme to a bylo to jakoby vám duše tančila. Těžko popsat!" dodala.

Pomeje nicméně později přiznala, že thajský obřad není právoplatnou svatbou. "I když by to šlo zařídit, ale museli bychom vyběhat úřady v Bangkoku, pak na matrice v Brně, ale takhle jsme to nechtěli," zmínila pro deník Blesk. 

"Tohle byla ceremonie, která pro nás byla strašně emociální. Ta oficiální svatba nás ještě čeká," dodala kráska. 

Témata: Andrea Pomeje