Alice Bendová promluvila o svém životním stylu: „Běhám, skoro každý den nebo obden"

Alice Bendová 3

Autor: Zdeněk Tuhý

13. srpna 2023 16:41

Herečka Alice Bendová (49) je známá pro své fotografie těla a svých křivek, za které se rozhodně stydět nemusí, ale jak to tak bývá, nic není zadarmo. Alice se pochlubila se svými fanoušky na sociálních sítích jak si udržuje svoji štíhlou postavu a přiznala, že se musí kolikrát přemlouvat. 

„Ano, běhám, skoro každý den nebo obden, aby si ty moje svaly, úpony a šlachy odfrkly. Běhám 5-7 km. Jinak to prostě nejde. Bez pohybu by ze mě byla hodně rychle bába. Samozřejmě, že se přemlouvám, nechce se mi. Nikdy," pochlubila se s receptem na svůdnou postavu Bendová. 

„A stejně tak to mám s jídlem, který miluju. Přemlouvám se, abych ho nevdechla. Miluju všechno, sladký, slaný, kyselý. . . Ale už to prostě nejde. Přechod klepe na dveře a když bych se zastavila právě teď, tak mě za rok nikdo nepozná," dodala. 

„Takže tak, jak jsem dřív měla postavu zadarmo, mohla jsem jíst všechno, tak to už dnes neplatí. Musela jsem dokonce začít používat i kvalitní kosmetiku a bez faktoru nevylezu na sluníčko a musím se protahovat( hodně ) každý den, jinak jsem tuhá jako stará kráva," doplnila v poslední části svých rad a tipů na hubnutí a zdravý životní styl herečka.

Do komentářů od svých sledujících a fanoušků dostala řadu pěkných a povzbudivých vzkazů. „Krásně napsáno. Asi bych s tím běháním měla začít, jsem tuhá jak stádo starých krav. Krásný den, pobavila jste mě po ránu," napsala jedna z fanynek. „Prý "tuhá jak stará", tak to je hláška dne. Ali jste čupr baba, máte můj obdiv a fandím vám," doplnila se smíchem další z jejích fanynek. 

Témata: Alice Bendová