Alex Mynářová se pochlubila postavou v plavkách: Rodinu vyvezla k Turkovi

Alexandra Mynářová 3

Autor: Zdeněk Tuhý

19. června 2024 10:42

Moderátorka Alex Mynářová vyrazila s rodinou na dovolenou k moři. Za destinaci si vybrala Turecko, kde si užívá moře a sluníčka. Fanoušky dokonce potěšila snímkem v plavkách. 

„Odskočila jsem si k Turkovi," napsala Mynářová ke snímku z dovolené, kterým pozdravila své fanoušky na sociálních sítích. Společně s ní se ze sluníčka a moře raduje i celá rodina, kterou sebou vyvezla. 

„U Turka je hezky," napsala ke snímku v bikinách, ve kterých předvedla svoji figuru a fanouškům tím udělala radost. Komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. „Raketový start do léta," napsal jeden z fanoušků. „Užívejte pohody a sluníčka. Moc Vám to sluší Alex," přidal se další fanoušek. 

Milých komentářů se pod snímkem nahromadilo skutečně mnoho, a to se Mynářová nedávno v rozhovoru pro Super.cz svěřila, že pár kil přibrala. „Když mi šaty nejsou, nevejdu se do nich, stresuje mě to a začnu s tím něco dělat. A to je zrovna teď, protože mám čtyři kila navíc. Není to tolik vidět, protože se to rozloží, ale váha mluví jasně,“ uvedla moderátorka v rozhovoru. 

Nic ale nebylo poznat a komplimenty moderátorka dostává snad u každé fotografie, který na sociální sítě zveřejní.

Témata: Alexandra Mynářová