Aleš Bejr vyhlíží dalšího soupeře do klece! Kdo chce napodobit Soukupa?

Aleš Bejr alias Psychopat

Autor: Pavel Krejčí

31. ledna 2024 14:57

Aleš Bejr se letos v lednu nepochybně představil dalším lidem, kteří ho do té doby neznali. Podle všeho jsme o muži, kterému se přezdívá Psychopat, neslyšeli naposledy. Kdo přemýšlí o tom, že napodobí Jaromíra Soukupa? 

Bejr byl protagonistou sobotního boxerského zápasu s miliardářem Jaromírem Soukupem, který zvítězil kvůli diskvalifikaci soupeře. Psychopat totiž nedodržoval pravidla boxu, zejména dával Soukupovi hlavičky. Přesto není vyloučeno, že ho čeká další souboj.

Aleš se hned po zápase nechal slyšet, že si přeje, aby se s ním utkal promotér organizace Clash of the Stars Tomáš Le Sy. Pořadatel bizarních zápasů v bojových sportech už na tuto výzvu reagoval.

Čtěte také

Le Sy je podle všeho připraven se poraženému z víkendového duelu postavit. "Bejr dostane na budku a to ode mě. Bude to konec Aleše Bejra nejen v Clashi, ale na celém YouTube," prohlásil podle webu iSport.cz. 

Promotér naopak potvrdil záměr Soukupa, který avizoval, že lednový zápas bude posledním v jeho boxerské kariéře. Organizace nepočítá s další spoluprací. 

Témata: Aleš Bejr alias Psychopat