Alan Ritchson se pokusil o sebevraždu!

Alan Ritchson

Autor: Libor Frýdl

14. dubna 2024 18:10

Americký herec Alan Ritchson (41) se v posledních letech proslavil hlavně v seriálu Reacher, kde si zahrál hlavní postavu. V nejnovějším rozhovoru ale promluvil o svém temném období, které skončilo pokusem o sebevraždu.

Během své herecké kariéry se Ritchson objevil v několika známých filmech, jako je například Rychle a zběsile 10 či Hry o život, jeho největší role ale přišla v seriálu Reacher, kde si zahrál hlavní postavu.

Kromě toho se v mládí věnoval i modelingu. V nejnovějším rozhovoru pro Hollywood Reporter ale prozradil, že tehdy čelil několika sexuálním útokům, které měly za následek jeho pokus o sebevraždu. 

"Práce v modelingovém průmyslu má jen velmi málo výhod. Buďme upřímní, je to jako prodávat lidi na sex. Není to regulováno a je to veřejné tajemství. Jednou jsem měl focení se slavným fotografem. Poslali mě do jeho hotelového pokoje a slíbili mi, že pokud nafotím nahé záběry, tak mi nabídne lukrativní práci. Nakonec mě sexuálně napadl," řekl Ritchson.

Stejně nepříjemné situace však zažil i v hereckém světě. "Jedna z kolegyň mi řekla, že mám přijít k ní na pokoj. Vyhrožovala mi, že pokud to neudělám, tak řekne médiím, že jsem ji sexuálně napadl," popsal další nepříjemný incident. Krátce po něm se pokusil o sebevraždu.

Život mu podle jeho slov zachránili jeho tři synové Calem (11), Edan (10) a Amory (8). "Chtěl jsem se oběsit. Těsně předtím, než jsem omdlel, jsem viděl mé syny Calema, Edana a Amoryho, ale měli přibližně 30 let. Klidně mě poprosili, abych to nedělal, že chtějí, abych žil a byl součástí jejich životů," doplnil.

Témata: Alan Ritchson